alt

22 Temmuz 2022

İçeriğin benzersiz gücü! Etkili bir içerik yazmak için tüyolar!

Markaların kesinlikle sırtlarını dayamaları gereken bir unsur var: İçerik! Okuyucular veya müşteriler; içerikler sayesinde markalar, ürünler ve şirketler hakkında bilgi sahibi oluyorlar.


DETAYDETAYDETAY
alt

05 Mayıs 2022

Dijital’de Sadık Kitlenizi Nasıl Yaratırsınız?

Hepimizin bir şey satın alacağımız zaman önce ona koştuğumuz kısaca bağlı olduğumuz markalarımız vardır. Peki, bu markalar bizi kendilerine bu denli sadık hale nasıl getiriyorlar? Markalaşma ile…


DETAYDETAYDETAY
alt

29 Nisan 2020

Blog Neden Önemli? Etkili Bir Blog Nasıl Olmalı?

İnternet araması yaparken yazdığımız soruların cevaplarının çoğunu blog yazılarından alıyoruz… Hepimiz her gün internette ortalama 4 arama yapıyoruz. İşte, bu aramaların sonucunda da bloglarla karşılaşıyoruz...


DETAYDETAYDETAY
alt

27 Ağustos 2019

Markanıza İsim Bulmadan Önce Mutlaka Okuyun!

Yaklaşık 32 yıldır isim buluyor, üretiyoruz. Öncelikle isim bulmanın oldukça heyecan verici ve keyifli olduğunu bilmelisiniz… Ama çok kolay olmadığını, iyi düşünülüp taşınılması gerektiğini de söylemeliyiz.


DETAYDETAYDETAY
alt

22 Temmuz 2019

Marka Olma Yolculuğunda Duyguların Önemi!

Marka olma yolculuğunun en önemli adımlarından biri markanın duygularını bulmak… Çünkü markaların başarısı bizlerde uyandırdığı duygulara bağlı. Yaptıklarımızdan daha çok hissettirdiklerimiz karşımızdaki kişilerin bize karşı olan düşüncelerini belirliyor ya, markaların da öyle!

DETAYDETAYDETAY
alt

21 Haziran 2019

Dijitale nereden
başlamalı?

Merak ettikleriniz: Dijitale nereden başlamalı? Dijitale nasıl bir marka yolculuğu yapacağınızı planlayarak başlayın... Markanızın ruhuna, gelecek planlarına uyumlu biçimde adımlar atın ve bu adımlarda kararlı olun.


DETAYDETAYDETAY
alt

20 Haziran 2019

Dijitalde markalaşmanın 5N1K’sı!

Her geçen gün daha fazla önem kazanan dijitalde markanızın güçlü bir yere sahip olmasını istiyorsunuz... Dijitalde markalaşma ile mümkün. Dijital markalaşma nedir ve markanız için neler yapabilirsiniz?


DETAYDETAYDETAY